03.08.2020/10:06

Tesco Polska uruchamia procedurę zwolnień grupowych. Obejmą m.in. pracowników biura głównego

Zarząd Tesco Polska przesłał pracownikom zawiadomienie o zamiarze rozwiązania umów o pracę z przyczyn nie dotyczących pracowników – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Zwolnienia grupowe obejmą pracowników szeregowych, ale przede wszystkim osoby sprawujące nadzór nad pracownikami. Redukcja obejmie m.in. pracowników biura głównego spółki.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • Brave heard 18.08.2020

  Ja odchodzilem z tesco w 2010 , nie zgadzalem sie z kierunkiem wytyczonym przez zarzad i kierownictwo polskiego oddzialu . Bylem przeciwko zmniejszaniu personelu na sklepach , obnizeniu service level dla klienta , wysokim cena i strategia rozwoju asortymentu . Dlugo mnie zwalczali i mobbingowali - obecnie jestes szczesliwy zawodowo oraz zadowolony z upadku kolosa . Ryszard , Jerzy , Anny , Piotry , Czeslawy - to byli klakierzy dbajacy o swoje interesy ich juz dawno nie ma i dobrze no nastepcy mieli tak wyprane mozgi ,ze to musialo sie tak skonczyc :)

 • Pracownik 05.08.2020

  Jestem pracownikiem hipermarketu małego to się niedziwie że sprzedali biznes 1,5 roku temu sklep był zawalony klientami ,A teraz to 5 klientów na krzyż I to o godzinie 12!.

 • Wars 05.08.2020

  Pracownicy Biura Głównego to prawdziwi winowajcy upadku Tesco to w większości ludzie niekompetentni umiejący zadbać o prywatę ale znający angielski.

 • Laura 03.08.2020

  Jak pisałam rok, 2 lata temu, że Tesco upada to mnie hejtowaliscie. A jest dramatycznie. Na szczęście coś wisi, już niedługo... Dlatego te zwolnienia

 • M.SZ 03.08.2020

  Kiedy zamknięcie ten obóz pracy na Pojezierskiej w Łodzi? Wszyscy czekamy z niecierpliwością na ten dzień.

 • Jacek 03.08.2020

  Niech się w końcu określa. Albo likwidują swoje sklepy, albo biorą się do roboty. Inne sieci chandlowe czekają.

 • Czytelnik 03.08.2020

  To już tradycja w tej "firmie"

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także