18.02.2020/10:39

Tesco prognozuje: Kefir będzie hitem sprzedaży w 2020 roku

Kefir będzie jednym z głównych trendów żywieniowych w 2020 roku w Wielkiej Brytanii – prognozuje brytyjska sieć Tesco opierając swoje przypuszczenia na gwałtownym wzroście sprzedaży w ostatnim roku.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
 • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
 • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
 • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
 • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
 • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

8 komentarzy

 • nick fury 28.04.2020

  (komentarz niezgodny z regulaminem forum)

 • Klient 19.02.2020

  ~Laura
  nazwał bym to empatią
  wszyscy widzą, mówią o błędach, nikt nie reaguje
  niechęć, korporacja, brak przywiązania do pracodawcy itp.

  albo jedna długa droga z planem wyjścia, sprzedaż i zero emocji ile różnych firm, przedsiebiorstw, klientów jest powiązane, powstało dzięki takiej firmie
  szukanie tylko swojego interesu
  i całym tym "spadku"

 • Laura 19.02.2020

  Do klient, masz rację... Wolny rynek, ryzyko DG.
  Ja piszę o świadomym(być może celowym) wprowadzaniu w błąd, okłamywaniu przez pracowników szczebla wyższego osób współpracujących z Tesco. A to już nie jest odpowiedzialność przedsiębiorcy obarczona ryzykiem tylko postępowania na pograniczu lub poza prawem(zadanie dla Sądów) przez Tesco lub jegopracowników Nie mam na myśli pracy etatowej.
  Do red. Czy z Pana komentarza wynika, że nie chce Pan ruszyć się zza biurka? Chce Pan pisać,,rzetelny tekst" tylko na podstawie mojego maila? Zachęcam do poznania szerszych kontaktów. O problemach Tesco od lat wiedzieli wszyscy, także przedsiębiorcy. Co z tego, skoro przecieka dach i gdyby był śnieg mogłaby się zawalić hala, temperatury wewnątrz przy obecnej pogodzie! spadają poniżej norm, nie ma ochrony w obiektach, w toaletach śpią bezdomni, nie ma komu wystawiać towaru na półkach a do jednej czynnejkasy klienci stoją w długich kolejkach.
  To jest ryzyko przedsiębiorcy o którym Panowie piszecie?

 • Klient 19.02.2020

  do ~Laura wolny rynek, Tesco nie zmusza w żaden sposób do współpracy, nie jest jedyne na świecie, każda działalność obarczona jest ryzykiem.

  Pokolenie naszych rodziców, dziadków już dawno minęło gdzie można było od pierwszego do ostatniego dnia pracować w jednej firmie, musimy być przygotowani na zmiany, konsolidacje, ryzyko było i będzie.

 • red . 18.02.2020

  do ~Laura. Rozumiem, że nie chce Pani/Pan rozmawiać. Przygotowanie tekstu wymaga wiarygodnych źródeł, kluczowa jest rozmowa z dostawcami, a nie kierownikami sklepów, czy przedstawicielem biura prasowego, który będzie musiał odnieść się do zadanych pytań,. Pytania jednak muszą zostać przygotowane na bazie relacji przedstawicieli dostawców. Jeśli firmy nie chcą na ten temat mówić (wstydzą się lub boją się) , to. trudno aby dziennikarz mógł przygotować rzetelny tekst. Z moich dotychczasowych rozmów wynika, że część firm nie zrealizowała swoich planów na 2019 r., właśnie ze względu na Tesco. Jednocześnie przyznają się, że ryzykowali świadomie wiedząc, że Tesco ma problemy. Tym samym jeszcze raz zachęcam do kontaktu.

 • Laura 18.02.2020

  Panie Łukaszu, proponuję odwiedzić kilka Tesc poza Warszawą (w szczególności ich własne Tesca Ekstra). Proszę porozmawiać z ludźmi na miejscu lub w kilku. Ma Pan też kontakt z rzecznikiem, Panem Si.rą oraz kierownikami Tesco (pytanie, czy Pan kogoś znajdzie, bo ich nie ma). W promieniu 200km od Warszawy ma Pan kilka lokalizacji. Pytanie, czy naszą grupą ktoś się zainteresuje? Proszę porozmawiać z firmami zewnętrznymi, dostawcami produktów świeżych i krótkoterminowych. Będzie z tego gruby artykuł.

 • red. 18.02.2020

  do ~Laura - proszę o kontakt: lukasz.stepniak@wiadomoscihandlowe.pl

 • Laura 18.02.2020

  Piszę nie w sprawie artykułu, jednak muszę przyznać że Wiadomości Handlowe mnie zawodzą.
  Tesco to nie tylko kefir czy Związku Zawodowe. To także kontrahenci, dostawcy, najemcy. Dlaczego nikt z Państwa się tą grupą nie zainteresuje?
  Przez ostatnie lata i miesiące byliśmy wprowadzani w błąd przez kierowników z Tesco którzy świadomie nas okłamywali. Zainwestowaliśmy w Działalność Gospodarczą z Tesco inwestując pieniądze, biorąc kredyty z nadzieją, że inwestycja się zwróci. Dramat. Mamy umowy, kredyty, zobowiązania, pracowników.
  Teraz w Tesco nie ma z kim rozmawiać, a my zostaliśmy z zobowiązaniami. A Wiadomości Handlowe wcale się tym problemem nie interesują. Nie Wasza sprawa?
  Może jednak.... Liczę na publikację i Państwa komentarz.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.