08.12.2019/21:25

Tesco rozważa sprzedaż swoich sklepów w Tajlandii i Malezji. Co z Polską?

Grupa Tesco PLC potwierdziło, że ​​"w następstwie zainteresowania (potencjalnych inwestorów - red.) firma rozpoczęła przegląd opcji strategicznych dla swoich przedsiębiorstw w Tajlandii i Malezji, w tym ocenę możliwej sprzedaży tych przedsiębiorstw."

Jak podkreślają przedstawiciele grupy Tesco "ocena opcji strategicznych jest na wczesnym etapie, nie podjęto żadnych decyzji dotyczących przyszłości Tesco w Tajlandii lub Malezji i nie można zagwarantować, że jakakolwiek transakcja zostanie zawarta."

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu portal wiadomoscihandlowe.pl poinformował, że obecnie trwa proces sprzedaży sieci sklepów Tesco w Polsce. Zainteresowanych przejęciem jest kilka podmiotów.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT MOŻNA PRZECZYTAĆ KLIKAJĄC NA TEN LINK:
Tesco żegna się z Polską. Wśród chętnych na zakup sklepów fundusze i sieci handlowe [TYLKO U NAS]

 

KLIKNIJ TUTAJ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT SYTUACJI TESCO W POLSCE
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Praktyk 09.12.2019

    Ostatni gasi światło . Tak sie kończy arogancja... w tym wypadku Anglików. Ona jest praprzyczyną klęski Tesco. Lekceważenie potrzeb Klientów i rynków „krajów kolonialnych” i podporządkowywanie wszystkiego wszechwładnej „synergii”.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.