22.11.2016/23:36

Tesco rozwija współpracę logistyczną z C.H. Robinson

Tesco odnowiło i poszerzyło umowę na usługi transportowe z firmą logistyczną C.H. Robinson. Kontrakt dotyczy rozszerzenia zakresu obecnej dystrybucji asortymentu do sklepów brytyjskiej sieci w Polsce.

Od roku 2011 C.H. Robinson zajmował się obsługą części działalności Tesco Polska w Centrum Dystrybucji Tesco w Gliwicach w ramach outsourcingu transportowego. W następstwie decyzji Tesco o synchronizacji obecnego modelu działalności w Europie Wschodniej C.H. Robinson otrzymał możliwość rozszerzenia obecnej współpracy logistycznej z Tesco o centra logistyczne w Gliwicach, Poznaniu i Teresinie.

Tesco współpracuje z C.H. Robinson od pięciu lat. Przedstawiciele firmy logistycznej podkreślają, że cieszą się z możliwości rozwijania obecnych relacji biznesowych z Tesco i mają nadzieję na ich umocnienie w przyszłości. - Rozpoczynamy kolejny etap współpracy z Tesco, w którym główny nacisk położony będzie na świadczenie usług najwyższej jakości i o najwyższym stopniu wydajności - mówi Jeroen Eijsink, prezydent C.H. Robinson Europe.

- Jesteśmy zadowoleni z jakości usług świadczonych przez C.H. Robinson. Jesteśmy przekonani, iż dalsza współpraca okaże się wsparciem dla rozwoju naszych strategii biznesowych na następne lata – dodaje Matthew Rhind, dyrektor generalny Tesco ds. dystrybucji.

Tesco Polska jest częścią Tesco PLC, z siedzibą w Welwyn Garden City, Herforshire (Wielka Brytania). Polski zespół liczy niemal 30 000 pracowników zatrudnionych w sieci ok. 430 sklepów w całej Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.