24.04.2017/11:26

Tesco ruszyło z ubezpieczeniem od boreliozy

25 kwietnia Tesco wspólnie z Link4 wprowadza ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków wraz z ubezpieczeniem na wypadek powikłań po ukąszeniu kleszcza czy owadów. 

- Zainteresowanie dodatkowymi ubezpieczeniami dostępnymi w Tesco stabilnie rośnie. Ogromna popularność rowerów z darmowym ubezpieczeniem od kradzieży pokazała, że klienci chętnie sięgają po nowości, dlatego w tym roku w naszej ofercie pojawi się kilka innowacyjnych produktów ubezpieczeniowych. Już teraz klienci mogą skorzystać z ubezpieczenia zwierząt domowych – psów i kotów a w kwietniu dołączy do niego pakiet obejmujący ubezpieczenie na wypadek powikłań po ukąszeniu kleszcza czy owadów – mówi Celestyna Nowak-Pędrak, menadżer zespołu Tesco Finanse.

Od 25 kwietnia można skorzystać z ochrony NNW połączonej z ubezpieczeniem na wypadek powikłań po ugryzieniu przez kleszcze czy owady. - Polisa jest oferowana wszystkim osobom obawiającym się coraz groźniejszych powikłań jak borelioza, odkleszczowe zapalenie mózgu, a w przypadku wyjazdów za granicę nawet malaria. Roczny koszt polisy to 90 zł - mówi Mikołaj Kozieł, dyrektor rozwoju sprzedaży B2B.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.