11.06.2018/14:17

Tesco sprzedaje wódkę rzemieślniczą w wielopakach

W marketach sieci Tesco pojawiła się wódka rzemieślnicza. W ofercie promocyjnej sieć proponuje zniżkę za zakup… 12 butelek półlitrowych alkoholu w cenie 300 zł.

Alkohole rzemieślnicze cieszą się coraz większym zainteresowanie konsumentów. Dotyczy to także wódek. Korzystając z tego trendu, Tesco wprowadziło do oferty wódkę rzemieślniczą, o mocy 40 proc. Trunek – zgodnie z deklaracją producenta, Manufaktury Alkoholi Gatunkowych Copernicus – wykonany jest metodami rzemieślniczymi, przy czym większość czynności wykonywana jest ręcznie.

Wódka oferowana jest w opakowaniach półlitrowych, z charakterystycznym zamknięciem, jakie przed laty stosowane było powszechnie z butelkach z lemoniadą czy piwem.

Cena regularna trunku nie odbiega znacząco od ceny dobrych gatunkowo wódek czystych, a jest porównywalna z niektórymi wódkami smakowymi, co ma o tyle znaczenie, że choć wódka Copernicusa generalnie należy do czystych, to podobno w jej smaku i zapachu można wyczuć delikatną nutę śliwki.

Co ciekawe, Tesco oferuje trunek w cenie promocyjnej, o ok. 3 zł niższej od regularnej. Warunek – trzeba nabyć aż 12 butelek półlitrowych. Za taki wielopak klient zapłaci 300 zł, czyli 25 zł za butelkę.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.