05.09.2020/06:11

Tesco wycofuje ze sprzedaży lalki w seksownych strojach

Lalka ubrana w prowokacyjny strój to nie zabawka ze sklepu z gadżetami dla dorosłych, a lalka dla dzieci Na! Na! Na! Surprise. „Oryginalny” strój zabawki dla dziewczynek wydał się niestosowny tacie 7-letniej Savannah. Po jego zniesmaczeniu całą sytuacją, opisaną na Facebooku, Tesco zdecydowało się wycofać produkt.

Walijczyk kupił zabawkę 7-letniej córce. Lalki Na! Na! Na! Surprise zapakowane są w specjalny sposób, aby nie było widać stroju. Ubiór lalki ma być niespodzianką dla dziecka. Ojciec zobaczył laleczkę ubraną w koronkowy, różowy gorset i pończochy dopiero po rozpakowaniu zabawki.

 - Każdy, kto mnie zna, wie, że nie jestem pruderyjny, ani specjalnie wrażliwy (...) kiedy zobaczyłem, jaką lalkę kupiłem, byłem zniesmaczony. Nie publikuję dużo, ale udostępniajcie, jeśli też uważacie, że to nieodpowiednie dla dzieci - napisał na Facebooku Weaver cytowany przez portal edziecko.pl.

 

Mężczyzna napisał również do sprzedawcy lalki, czyli w tym przypadku do brytyjskiego Tesco. W odpowiedzi od rzecznika sieci dostał informację, że sklepy zdecydowały się usunąć z oferty lalki Na! Na! Na! Surprise.

Tesco wycofuje lalki w kontrowersyjnych strojach (Facebook/Adam Weaver)

 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Klientka 06.09.2020

    I co im zależy? Przecież upadli, mogli sprzedawać non stop.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.