09.02.2021/18:08

Tłok w galeriach, rząd ostrzega: możliwe ponowne obostrzenia. PRCH: Tłumy już się nie powtórzą

W minioną sobotę stołeczne galerie handlowe takie jak Arkadia czy Złote Tarasy przeżywały prawdziwe oblężenie, a przed wieloma sklepami, które się w nich znajdują ustawiały się gigantyczne kolejki. Ten fakt, na tweeterowym koncie uwiecznił i skomentował m.in. Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorstw - Adam Abramowicz. Mimo to Polska Rada Centrów Handlowych twierdzi, że odwiedzalność tego typu obiektów była w pierwszym tygodniu lutego o 20 proc. niższa niż rok temu. 

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Diego 10.02.2021

    Może w pierwszy weekend po otwarciu był tłok. w tygodniu we Wrocławskiej największej galerii handlowej magnolia pustki. Patrząc w ten sposób to każdy klient Biedronki czy Lidla powinien być zakażony i zakażać innych. A klienci Ikea wszyscy na kwarantannie.

  • Najemca 09.02.2021

    W moich sklepach obowiązuje DDM. Mamy limity klientów uzależnione od wielkości powierzchni. Ostrzegam PRCH oraz EPP, Atrium, Apsys, Mayland i in że jeżeli ponownie nas zamkną a Wasi ochroniarze nie zapanują wcześniej nad tłumem pozwę Was do Sądu za to, że nie wymagacie od klientów noszenia masek. Moi pracownicy robią zdjęcia

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także