01.10.2018/18:24

To dopiero początek bankructw i przejęć na rynku sieci spożywczych w Polsce

W ostatnich miesiącach jednym z najgorętszych tematów na polskim rynku handlu detalicznego był dalszy los sieci Piotr i Paweł. I chociaż z wielkiej chmury (plotki o przejęciu przez Carrefour i Jeronimo Martins), spadł na razie mały deszcz (przejęcie pięciu sklepów przez Biedronkę oraz rozpoczęcie postępowania sanacyjnego), to – zdaniem ekspertów firmy PMR - niewątpliwie los poznańskiej sieci supermarketów podzieli jeszcze wielu innych graczy na polskim rynku spożywczym.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • aaaaa 03.10.2018

  sieci handlowe dadzą sobie radę. pierwsza fala upadłości będzie w handlu hurtowym. Upadłości dużych sieci handlowych wynikają z błędów ludzi zarządzających tymi sieciami

 • xc 02.10.2018

  za wszystko należy podziękować naszym tzw. władzom, które od lat niszczy co polskie, powstaje pytanie- kto zatem reprezentuje nas Polaków? kim są ci ludzie i dlaczego niszczyli i niszczą wszystko, co polskie? kto rządzi tym krajem? otwarte pytanie do niespranych łbów.. zdolnych jeszcze do samodzielnego myślenia.

 • ON Hajnówka 01.10.2018

  Witam.Coś wiadomo o przejęciu sieci Arhelan z Podlasia ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.