24.09.2020/15:36

Tomasz Suchański, prezes Żabka Polska gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Prezes spółki Żabka Polska weźmie udział w debacie otwierającej Retail & FMCG Congress 2020 – Poland & CEE, zatytułowanej "New reality in retail. Biznes w świecie gwałtownych zmian i szybkich decyzji ". W trakcie tego panelu dyskutować będziemy m.in. o tym w jaki sposób pandemia zmieniła biznes w sektorze handlu FMCG, czy przetrwają tylko najwięksi czy może najbardziej elastyczni, zastanowimy się jak wyglądają scenariusze dla sektora handlu na najbliższe kilkanaście miesięcy.

Oprócz Tomasza Suchańskiego, udział w debacie potwierdzili:

•             Paweł Musiał, Prezes Zarząd, Profi Rom Food

•             Sergei Goncharov, Dyrektor Generalny Pyaterochka X5 Retail Group

•             Maciej Herman, Prezes Zarządu, Lotte Wedel

•             Marek Cynowski, Prezes Zarządu, Rebel Tang

•             Karolina Zajdel-Pawlak, Managing Director, Nielsen

•             Bartosz Urbaniak, Dyrektor Zarządzający Pionu Agrobiznesu, Pion Agrobiznesu Bank BNP Paribas

Tomasz Suchański od marca 2016 roku pełni funkcję prezesa zarządu spółki Żabka Polska i dyrektora generalnego firmy. Z handlem spożywczym związany jest od początku swojej kariery zawodowej. Przez ponad 18 lat pracował dla różnych spółek Grupy Jeronimo Martins. Karierę rozpoczynał w Działach Finansowych, następnie zajmował się portugalskimi sieciami Grupy - supermarketami Pingo Doce oraz hipermarketami Feira Nova. Od 2003 roku pełnił funkcję Dyrektora Finansowego sieci hurtowni Recheio.

W 2005 roku wrócił do Polski i objął stanowisko dyrektora operacyjnego spółki Jeronimo Martins, odpowiedzialnego za region centralny. W 2007 roku wszedł do zarządu firmy, obejmując stanowisko dyrektora finansowego. W latach 2011-2014 pełnił obowiązki dyrektora generalnego sieci Biedronka, po czym ponownie pracował w międzynarodowych strukturach firmy.

Ukończył specjalność Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jest również absolwentem amerykańskiego Stanford University i międzynarodowej INSEAD Business School.

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także