22.10.2020/09:48

Tomasz Walkowiak, członek zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché, Grupa Muszkieterów: Jesteśmy przygotowani na drugą falę pandemii!

– Cały czas wierzymy, że nie dojdzie do ponownego zamknięcia polskiej gospodarki. Nikogo już na takie radykalne działanie nie stać. Przygotowaliśmy szczegółowe wytyczne dla sklepów w poszczególnych strefach żółtej i czerwonej opisując w jaki sposób ma się zachować właściciel sklepu, a także jego pracownicy i administracja – mówi Tomasz Walkowiak, członek zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché, Grupa Muszkieterów.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także