04.04.2020/00:05

Tomasz Zdzikot zastąpił Przemysława Sypniewskiego na stanowisku prezesa Poczty Polskiej

Przemysław Sypniewski dotychczasowy prezes Poczty Polskiej ustąpił ze stanowiska. Zastąpił go Tomasz Zdzikot, który pełnił funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Rada Nadzorcza Poczty Polskiej poinformowała, że przyjęła do wiadomości dymisję Przemysława Sypniewskiego z pełnienia funkcji prezesa zarządu Poczty Polskiej i delegowała Tomasza Zdzikota do pełnienia funkcji prezesa zarządu. Z funkcji Członka Rady Nadzorczej został odwołany Paweł Calski, a jego miejsce zajął Tomasz Zdzikot.

Zmiany personale w Poczcie Polskiej zbiegają się z decyzją Sejmu ws. głosowania korespondencyjnego. Za dostarczenie Polakom pakietów do głosowania z komisji wyborczych, a potem ich odbiór miałaby odpowiadać Poczta Polska. Listonosze musieliby dotrzeć więc do 30 mln obywateli, bo tylu Polaków jest uprawnionych do głosowania.

Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Gerwazy 06.04.2020

  Donald Trump powiedział, że wybory korespondencyjne to organizują oszuści.

 • wa 04.04.2020

  Pełen szacun dla zdzikota za podjęcie tak ważnej funkcji???

 • wac 04.04.2020

  Chyba moderatora nie ma na trzeciej zmianie ,albo jest bardzo zmęczony, bo nie dpuszcza żadnych komentarzy????

 • weck 04.04.2020

  Ten Sypniewski to musiał dać ciała ,że tak go szybko zmiotło???

 • wojtek 04.04.2020

  Panie zdzikot gratuluje !!!!! brać za szcz....kę i do.........roboty.......do ....roboty ....jak się kiedyś za dobrych czasów śpiewało..TAKICH NAM POTRZEBA

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.