30.11.2020/11:17

Trei otworzy dwa parki handlowe w grudniu. Śmiałe plany na 2021 r.

Trei Real Estate Poland, deweloper sieci Vendo Park, zapowiada realizację planu dostarczenia w grudniu jeszcze dwóch parków handlowych. Firma chwali się, że ma już zabezpieczone cztery pozwolenia na budowę pod przyszłoroczne projekty i wzmacnia swój wewnętrzny dział najmu o kolejnych specjalistów.

W trzecim kwartale 2020 r. rynek handlowy w Polsce wzbogacił się o 54 000 mkw. nowej powierzchni. Wyraźnie dominowały małe formaty handlowe - 53% udziału w ogólnym wyniku przypadło na centra typu convenience, a 27% na parki handlowe. We wrześniu Trei Real Estate Poland oddał do użytku już czwarty w tym roku park handlowy w Częstochowie.

- Pomimo pandemii udaje nam się wypełniać zamierzone na ten rok cele. Plan dostarczenia na rynek sześciu Vendo Parków zostanie zrealizowany. Oddaliśmy dotąd nowe obiekty w Jaworze, Płocku, Solcu Kujawskim i Częstochowie. Przed nami jeszcze otwarcia dwóch parków handlowych w Łukowie oraz Władysławowie - komentuje Jacek Wesołowski dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

I dodaje: - W przyszłym roku chcemy utrzymać ten sam poziom wzrostu naszego portfela. Aktualnie w budowie jest Vendo Park w Zielonce. Ponadto mamy już pozwolenia na budowę w Piekarach Śląskich, Koszalinie, Myśliborzu, Oświęcimiu i rozważamy jeszcze dwie inne lokalizacje. Przy średnim czasie realizacji inwestycji trwającym sześć miesięcy, do lipca 2021 r. otworzymy prawdopodobnie sześć nowych obiektów.

Do grudnia w skład portfela Vendo Parków w Polsce wchodzić będzie 21 obiektów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także