26.12.2020/11:02

Tysiąc Żabek w 2020 r. Nowy sklep w centrum Warszawy

Żabka nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o nowe otwarcia. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia rozpoczął sprzedaż tysięczny sklep otwarty w tym roku.

Tysięczny sklep otwarty w 2020 r. przez sieć Żabka mieści się w centrum Warszawy, przy ulicy Chmielnej 73. Pod tym adresem mieści się kompleks biurowo-usługowy naprzeciwko Dworca Centralnego i Złotych Tarasów.  

O nowym sklepie Żabki poinformował Jędrzej Solnicki, dyrektor regionu ekspansji w Żabka Polska. Na swoim profilu w portalu społecznościowym napisał: „Dziś otworzyliśmy 1000-ny sklep w tym roku. Wielkie otwarcie miało być w Warszawie przy ulicy Chmielnej 73. Gratulacje dla całego zespołu Żabka za wspaniałą pracę. Jestem dumny, że mogę być częścią tego zespołu!!!”

Dodał również, że Żabka Polska nie zwalnia tempa, a wkrótce nastąpią nowe otwarcia. Na początku grudnia sieć liczyła niemal 6800 sklepów.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • realizm 30.12.2020

    A na wsparcie Rydzyka nadal płacicie, żeby wasze punkciki w niedzielę wciąż działały?

  • maxx 27.12.2020

    A ile retownych bo ostatnio to idą w numerykę i otwierają byle w exelu się zgadzało. Skończy się pandemia to skończą się chętni na padaczkowate sklepy jak po roku nie będą dostawaili gwarantowanej kwoty.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także