19.02.2018/11:02

Uber Eats dostępny w kolejnym mieście

Po Warszawie i Poznaniu przyszedł czas na Kraków. Od poniedziałku 19 lutego mieszkańcy tego miasta mogą korzystać z dostawy posiłków przez aplikację Uber Eats.

Do dyspozycji chętnych na zamówienie sobie posiłku pozostaje ok. 100 restauracji na terenie całego miasta. To już trzecie miasto w Polsce, w który dostępna jest usługa dowożenia posiłku przez tę aplikację. W sumie Uber Eats współpracuje z blisko tysiącem restauracji w Polsce.

– Aplikacja mobilna do zamawiania jedzenia do tej pory nie była standardem. Do tego doszła dużo szybsza dostawa, w tej chwili średnio 33 minuty w Warszawie i 29 minut w Poznaniu. A oprócz tego jest ogromna różnorodność, od rodzinnych biznesów współpracujących z Uber Eats po ogromne sieci jak McDonald’s czy Thai Wok – mówi w rozmowie z Business Insider Polska Krzysztof Radoszewski, dyrektor generalny Uber Eats w Polsce.

Firma jeszcze w tym roku planuje wejść do kolejnych miast. 

Więcej: businesinssider.pl

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • wik 28.02.2018

  Ja próbowałem - i spróbuję jeszcze raz ;) polecam

 • OLO 27.02.2018

  I jak wrażenia? Ktoś już próbował?

 • Dominik 25.02.2018

  Usługa warta wypróbowania. Kodzik gdyby ktoś chciał przy pierwszym zamówieniu pozbyć się opłaty za dostawę: eats-6hs3mue

 • lili 20.02.2018

  Wypróbuję na pewno

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.