19.04.2019/11:40

Ukraińcy pakują walizki. Handel w Polsce musi być na to gotowy

Polski handel od ubiegłego roku mierzy się już nie tylko z deficytem kadrowym dotyczącym rodzimych pracowników, ale także z tym, że jest mniej chętnych do pracy zza wschodniej granicy. Lepiej nie będzie – gdy zostanie otwarty niemiecki rynek, wyjechać może nawet milion Ukraińców.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • ad 23.04.2019

  Wszyscy nie wyjadą, część zostanie bo przyjechała tu w innych celach, coraz głośniej mówi się o destabilizacji wewnętrznej sytuacji Polski przez zewnętrzne środowiska antypolskie, nic się nie dzieje bez przyczyny, to bardzo skrzętnie przemyślana i zaplanowana inżynieria

 • hyui 23.04.2019

  NIE CHCEMY SIEPACZY FUHRERA W POLSCE!!!

 • janek 22.04.2019

  na razie to zwieksza się ilość drobnych incydentów bezpieczeństwa w miejscu w którym owi imigranci zarobkowi zamieszkują np. raszyn/janki/pruszków/piaseczno

 • greto 20.04.2019

  Ukraińcy wolą pracować w Polsce, bo podobna kultura i zrozumienie. Tutaj czują się bezpieczniej , łatwiej porozumiewać

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.