18.03.2022/17:41

Ukraiński Varus stoi na posterunku. Sieć sklepów kontynuuje działalność [GALERIA]

Operatorzy ukraińskich sieci detalicznych kontynuują pracę tam, gdzie tylko jest to możliwe. Wśród firm, które nie wstrzymały pracy jest m.in. sieć sklepów Varus wywodząca się z miasta Dniepr. Przed rozpoczęcień działań wojennych na terytorium Ukrainy, firma prężnie się rozwijała w formacie supermarketów i sklepów osiedlowych robiąc śmiałe plany na przyszłość. 

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • gremo 25.03.2022

    Proszę: jest estetyka. Jednolity wystrój, wysmakowana, elegancka kolorystyka. Żadnej pstrokacizny, foli na szybach, nie ma tez krzywych kartek z dzisiejsza promocja nalepionych taśmą klejąca jak w Polsce? Pięknie wyeksponowany towar, na pólkach, a nie w kartonach? Nic nie stoi w alejkach?? Nie jest ciasto i byle jak? Moze ta siec zechciałaby przyjść do Polski, razem z 3,6 mln Ukraińców... Polski handel jest pstrokaty, dziadowski, sklepy niekomfortowe, panuje bałagan, klienci traktowani jak psy nie maja nawet gdzie stać w kolejkach do kas. Nie ma miejsca. Przez alejki trzeba się przepychać, bo są ciasne i zastawione. Tak jest w większości sklepów w stolicy Polski.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także