21.09.2016/10:43

Ułatwienie ewidencji dla e-sklepów

Dzięki aplikacji Fiskalizator właściciele e-sklepów będą mogli wystawić prosty paragon fiskalny - czytamy w Pulsie Biznesu.

Każdy sklep prowadzący sprzedaż konsumencką jest zobowiązany do prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących. Dotyczy to także e-sklepów. W ich przypadku jednak wydawanie paragonów nie jest tak oczywiste, bo cały proces sprzedażowy odbywa się online na platformie sklepowej. 

Jak wskazuje Puls Biznesu dużo wygodniej byłoby podłączyć drukarkę fiskalną do systemu, na którym działa sklep, niż każdorazowo wprowadzać dane zamówienia do kasy fiskalnej i drukować paragon. Aby to ułatwić, powstała aplikacja Fiskalizator — dzięki integracji z platformą drukowanie paragonów odbywa się bezpośrednio z panelu e-sklepu.

Twórcy aplikacji z firmy Dreamcommerce podkreślają w Pulsie Biznesu, że drukowanie paragonów z poziomu e-sklepu przy stu zamówieniach dziennie skraca czas ich obsługi nawet o godzinę.

Więcej w Pulsie Biznesu

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.