24.01.2017/13:19

Urszula Porębska pokieruje marketingiem Metro Properties

Urszula Porębska została dyrektorem marketingu w spółce Metro Properties. Od tej pory odpowiadać będzie ona za strategię i komunikację marketingową dla dziewięciu centrów handlowych M1, którymi firma zarządza w Polsce.

Porębska z rynkiem nieruchomości komercyjnych związana jest od 19 lat. Pracowała  zarówno w centrum handlowym, jak i w dziale zajmującym się zarządzaniem wszystkimi obiektami w portfolio Metro Properties.

- W swojej karierze związanej z marketingiem miała wpływ na tworzenie wizerunku marki M1, jak również opracowywała strategie takich brandów jak Magnolia Park we Wrocławiu czy Centrum Handlowe Ster w Szczecinie. Do swoich największych projektów zalicza program telewizyjny Shopping Queen, którego dwa sezony obejrzało ponad 10 mln widzów oraz stworzoną w roku 2015 ogólnopolską ligę taneczną #M1Dancebattle - podaje Metro Properties w komunikacie.

Porębska jest absolwentką Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach (kierunek zarządzanie). Jej hobby to wspinaczka, snowboard, podróże oraz szycie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.