20.08.2020/15:21

Jan Kolański napisał list otwarty do prezydenta w sprawie podatku cukrowego

"Zmieńmy ustawę cukrową na prawdziwie prozdrowotną. Zasiądźmy do stołu. Powołajmy radę ekspertów. Jeszcze nie jest za późno, rozpocznijmy dialog" – pisze w liście otwartym do prezydenta w sprawie podatku cukrowego prezes spółki Colian Jan Kolański. 

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Tuptek 26.08.2020

    Jak dla mnie to jest poważny cios w naszych przedsiębiorców, którzy i tak muszą się zmagać z poważnymi problemami gosdpoarczymy.

  • MAF 22.08.2020

    No właśnie - swięte słowa Panie Janie. Bo łątwo się wydaje, dodaje, obdarza i decyduje, a jak trzeba zacząć to się siega do kieszeni firm i konsumentów, bezmyślnie i bez refleksji o skutkach. Śniąc nadto o państwowej, nazywanej polską, sieci handlowej, superholdingach i innych wizjach na miarę hiper-lotniska, nie zauważając opinii, że to kolejny worek bez dotacyjnego dna. Oj biedna ta polska przedsiębiorczość, bo co zarobi to musi oddać, w takiej lub innej formie, gdyż show must go on (że tak to zagranicznie, więc niepatriotycznie wyrażę) Z pozdrowieniem Drogi Prezesie, MAF

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także