10.11.2017/10:03

Valio - fiński producent nabiału rozpycha się na polskim rynku i wchodzi do kolejnych sieci handlowych

Valio, największy producent nabiału w Finlandii, rozwija swoją ofertę na polskim rynku, do masła Valio Premium Artisan Butter oraz niebieskich serów pleśniowych Valio Aura, firma wkrótce wprowadzi na rynek miękkie masło fińskie z dodatkiem oleju rzepakowego oraz fiński ser typu havarti – Valio Finnish Havarti. Podobnie jak już obecne na rynku produkty, będą one dostępne w największych sieciach handlowych w Polsce.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • prezes 05.02.2019

    To co piszecie to wielka bzdura , że fińska firma VALIO rozpycha się na Polskim rynku. To smak prawdziwego masła , a nie mieszanki niewiadomego czego . Ktoś kto pamięta Polskie masło z lat 70 to wie jak masło smakuje i jak pachnie i jako ma kolor , w tych latach jak się przechodziło kolo sklepu mleczarskiego to ślepy wiedział, że to taki sklep taki był zapach świeżego nabiału . A teraz nasze mleczarnie robią masło jak łój, jedno jasne, a następne w kolorze cytryny wielkie jaja , a smak przypomina kiedyś robione masło śmietankowe sprzedawane za parę groszy . Polskie mleczarnie niech produkują takie dobre masło jak VALIO i nie będą miały konkurencji. Może ,ktoś kto pisze takie bzdury niech sobie kupi masło fińskie VALIO i spróbuje ze świeżym chlebem z prywatnej uczciwej piekarni i może wyprostuje mu się pogląd w tym temacie.
    Jedynie masło polskie , które nadaje się do smakowego spożycia to z Nowego Sącza i Limanowej oczywiście tylko w sezonie maju czerwcu .

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.