05.09.2018/17:24

Vitpol pod skrzydłami Polfood Group

Znaki towarowe firmy Vitpol i należącej do niej marka Degusta zostały kupione przez Grupę Polfood, do której należy m.in. firma Melvit.

Jak poinformowała w komunikacie spółka, Melvit przygotował już cały koncept marketingowy rozwoju marki, który ma przyczynić się do zwiększenia efektywności rynkowej. Głównym celem jest rebranding opakowań, rozwój portfolio produktowego i zwrócenie uwagi konsumentów na zdrowsze alternatywy produktów tylko i wyłącznie na bazie naturalnych składników. W przyszłości być może również rozwój o kolejne wyroby i kategorie.

Melvit S.A. to obecnie ważny gracz w sektorze zbożowym, producent płatków oraz innych produktów spożywczych. Jej głównym celem, jak sama deklaruje, jest dostarczanie produktów zdrowych, nieprzetworzonych, mających pozytywny wpływ na organizm.

Vitpol to firma o 28 letniej historii. Od 18 lat zajmuje się głównie zaopatrzeniem przemysłu mięsnego. Wprowadziła także na rynek uniwersalną przyprawę Degusta. W ofercie firmy znajdują się także takie pozycje jak przyprawy jednorodne, mieszanki przypraw, przyprawy cukiernicze oraz bakalie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.