04.07.2018/10:51

W 2020 r. sieć KiK chce mieć 500 sklepów w Polsce

14 czerwca do blisko 220 sklepów sieci KiK w Polsce dołączyły 3 kolejne (Kielc, Kruszwica, Pisz, Dąbrowa Górnicza. Tempo ekspansji sieci z roku na rok sukcesywnie wzrasta, do końca 2018 roku liczba sklepów KiK w Polsce sięgnie ok 250 - a w roku 2020 ma przekroczyć pół tysiąca.

W drugiej połowie 2018 roku sieć KiK planuje otwarcie w Polsce sklepu internetowego, który pozwoli firmie na legalne prowadzenie sprzedaży przez siedem dni w tygodniu, także w niedziele wolne od handlu, które są dużym problemem dla sieci odzieżowych i DIY. To także szansa na zdobycie dodatkowego grona klientów, m.in. osób mieszkających w miejscowościach, w których sklepów KiK jeszcze nie ma.

 KiK Textil to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 400 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.