08.03.2020/14:30

W płockiej Galerii Wisła sklep Piotra i Pawła zastąpi Eurospar

Kolejny sklep Eurospar w Polsce zostanie otwarty w płockiej Galerii Wisła. Pierwsi klienci odwiedzą sklep w przechodzącym obecnie proces z modernizacji centrum handlowym w połowie marca 2020 r.

W lokalu zajmowanym przez Piotra i Pawła rozpoczęły się prace remontowe. Planowany w tym miejscu Eurospar zajmie powierzchnię 1,6 tys. mkw.

Debiut sieci Eurospar w Płocku 17 marca br. jest jednocześnie zakończeniem kolejnego etapu repozycjonowania centrum, które polegało na modernizacji strefy gastronomicznej, jej przeorganizowaniu i wprowadzeniu nowej strategii związanej z komercjalizacją.

Na początku lutego salon w Galerii Wisła otworzyła marka Martes Sport, a w ostatnich miesiącach TKMaxx, CCC, Kazar Studio, Prima Moda i Me Like You Pink. Umowy przedłużyło 30 najemców, a BIG STAR, Monnari i Rossmann zdecydowały się na powiększenie metrażu sklepów. 

Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 54 tys. mkw., z czego powierzchnia handlowa to 23 tys. mkw. Właścicielem Galerii Wisła jest Invel Real Estate/Castlelake, a zarządcą centrum, firma MVGM.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.