08.04.2019/22:55

W sklepach Kaufland można nadawać i odbierać przesyłki kurierskie [LISTA SKLEPÓW]

Już od początku kwietnia br., klienci mogą nadawać i odbierać przesyłki kurierskie DHL Parcel w Punktach Informacyjnych 30 sklepów sieci Kaufland w Polsce.

Wprowadzone rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia wygodę korzystania z usług kurierskich podczas robienia codziennych zakupów. Działania wdrożeniowe koordynuje firma Pointpack.pl, integrator technologiczny usług kurierskich, odpowiedzialny za nawiązywanie współpracy z sieciami pocztowymi i kurierskimi. Wprowadzona usługa będzie dostępna w dotychczasowych godzinach otwarcia sklepu.

Współpraca z siecią Kaufland to kolejny krok ku poszerzeniu sieci Punktów Partnerskich DHL Parcel. - Systematycznie rozbudowujemy sieć punktów odbioru, która obecnie liczy już ponad 6 700 punktów. Rosnąca liczba użytkowników i ich pozytywne oceny potwierdzają, że to dobry kierunek dla dalszych inwestycji. Rok do roku liczba przesyłek obsługiwanych w naszych Punktach wzrasta ponad 6-krotnie. Dzięki punktom odbioru zmniejszamy też liczbę kilometrów pokonywanych przez naszych kurierów, zmniejszając tym samym wpływ procesu dostawy przesyłki na środowisko – mówi Maciej Dudek, kierownik ds. sieci punktów dostępu DHL Parcel.

Partner technologiczny Pointpack.pl, który kilka miesięcy temu wszedł na rynek NewConnect, wraz ze wsparciem projektu NCBiR, zainwestuje ponad 6,5 mln zł w rozwój systemu zarządzania i integrowania otwartej, inteligentnej sieci infrastruktury logistyki miejskiej (punktów i urządzeń nadawczo-odbiorczych).

Sieć Kaufland zarządza w Polsce siecią 212 supermarketów.

Lista sklepów, w których można skorzystać z usługi DHL Parcel

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • klient 09.04.2019

    Kaufland nr 3461. Ile lat jeszcze minie, zanim wprowadzicie MAŁE wózki, do których nie trzeba się głęboko schylać? Dajcie klientom wybór, a nie tylko wielkie wózki z głębokim dnem - jakby człowiek robił zakupy na trzy tygodnie!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.