24.03.2020/13:22

W sklepach sieci Stokrotka pojawiły się ekrany ochronne

W sklepach Stokrotki pojawiły się na stanowiskach kasowych ekrany ochronne, oddzielające pracowników od klientów. 

Ponadto w Stokrotce zostały zamontowane kolorowe taśmy na podłogach wskazujące klientom bezpieczną odległość pomiędzy klientami oraz  pracownikami. 

- Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa naszym klientom i pracownikom. Jednocześnie kierujemy do nich prośby o dostosowanie się do wszystkich zaleceń, dzięki którym uda się zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem -  podkreśla Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu Stokrotka.

To już kolejne środki ostrożności wdrożone przez Stokrotkę w obliczu walki z koronawirusem w ostatnich dniach. Firma prowadzi m.in. dodatkowe kontrole czystości i dostępności środków higienicznych oraz dba o regularną dezynfekcję klamek, uchwytów, koszyków, wózków oraz blatów roboczych. Skróciła również godziny pracy większości swoich sklepów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.