29.11.2019/09:38

W sobotę 7 grudnia zakupy tylko polskich produktów? Rusza kampania "Wybieram 590 - sobota dla Polski"

Lada moment wystartuje kampania "Wybieram 590 - sobota dla Polski", która nawoływać będzie do zakupów polskich produktów i korzystania z usług polskich firm.

Kampania organizowana jest przez firmę Kongres 590, przy wsparciu państwowych gigantów: PKN Orlen i Poczty Polskiej. - Celem "Wybieram 590 - sobota dla Polski" jest edukowanie i zachęcanie Polaków do wybierania rodzimych produktów i usług. W ramach kampanii odbędzie się #sobotadlaPolski - zapowiadają organizatorzy. Kulminacja akcji nastąpić ma w sobotę 7 grudnia.

W przyszłym tygodniu organizatorzy zamierzają zaprezentować wyniki raportu, w ramach którego przeprowadzono symulację tego, jak zmiana nawyków konsumenckich wpłynie na kondycję ekonomiczną i oszczędności kraju.

Akcja promowana będzie m.in. przez aktorów Jacka Lenartowicza i Joannę Jabłczyńską, a także przez dziennikarzy Macieja Kurzajewskiego i Annę Popek.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • ha 02.12.2019

    Wszystko pięknie, tylko dlaczego zdjęcie którym opatrzony został artykuł nijak ma się do treści? Wystarczy spojrzeć na koszy i półkę, nie mówiąc już o marce bluzki tej Pani. Czy tak trudno odpowiednio dobrać wizualizację do treści?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.