W tłusty czwartek sieci spożywcze toczą bitwę na pączki. Kto jest najtańszy w tym roku i sprzedaje pączki po 29 groszy?
W tłusty czwartek detaliści tradycyjnie toczą bitwę na pączki. Ceny są wielokrotnie niższe od regularnych, nie wspominając o cenach pączków z renomowanych cukierni czy celebryckich restauracji.
Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.
Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus
Posiadasz subskrybcję? Zaloguj się.
-
Dostęp 30 dni19.99 zł - 30 dni
-
Prenumerata roczna WH Plus399.99 zł - 365 dni
- Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
- Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
- Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
- 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
- Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
- Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
- Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
- Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
6 komentarzy
-
18.02.2023
Najlepsze paczki w Carrefour Morena ! Nie dość że extra wyglądały to nic im ująć ze smaku ,
-
17.02.2023
Nikt nie mówi o 2zł za 12 pączków. Ale 5zł za sztukę to też jakaś paranoja. I tak jakby cukiernie te pączki ze słota robiły i nie wiedziały co to tłuszcz palmowy albo frytura. Nagle wszyscy tylko na maśle robią te pączki a smażą na smalu, co? A nawet gdyby tak było to przepis na 20 pączków wygląda tak:
500 g mąki pszennej, 50 g świeżych drożdży, 100 g masła (lub margaryny) , 100 g cukru, 4 żółtka, łyżka alkoholu.
Jaka jest wartość tych składników? Może z 3zł czyli 15gr na pączka. Dodajmy do tego koszt jakiegoś dżemopodobnego produktu, cukier puder na posypkę lub lukier, jakieś tam inne polewy, itd. Wciąż mamy pączka za 20-25gr góra w produkcji. Więc skąd ta absurdalna cena w cukierniach? -
17.02.2023
I widać jak opozycja niesłusznie atakuje najgorszego bankiera Europy i starca z Żoliborza - ludzi szlachetnych i myślących tylko o tym jak ogłupić i oszukać Polaków.
-
17.02.2023
Dalem sie skusuic na takie tanie paczki. W skladzie tluszcz palmowy, a jakze! Smakują tak, jak gdybym jadł półsurowe ciasto. Mysle ze marza Biedronki, karton, folia i cukier puder to 60%-80% wartosci tych paczkow. A za 1-2 zl nie da sue zrobic dobrego produktu (12 malych paczkow). Jakosc adekwatna do ceny. Wiecej juz nie kupie. Lepiej zjesc jednego dobrego niz 12 byle jakich
-
16.02.2023
Pączki po 29gr. Gdzie ta inflacja? A podobno taniej niż 10zł za sztukę nie da się wyprodukować!
-
16.02.2023
Dziś Lidl obniżył cenę "pączków" do ,29zl/sztuka przy zakupie 24 sztuk.
Info na stronie i w aplikacji.
2