26.04.2020/09:02

W warszawskim centrum handlowym można wykonać test na koronawirusa

Na parkingu stołecznego centrum handlowego Westfield Arkadia ruszył mobilny punkt, w którym można zrobić test na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 w organizmie - donosi "Metro Warszawa".

Punkt działa w formie namiotu, który został postawiony przez sieć laboratoriów Diagnostyka. Zlokalizowany jest na poziomie -2 w strefie F. Dostać się tam można poprzez wjazd na parking od tyłu centrum handlowego.

Test na obecność koronawirusa w organizmie kosztuje 584 zł. Wyjątek przewidziano dla pracowników służby zdrowia - mogą oni wykonać test bezpłatnie. Punkt czynny jest w godzinach 8-15 od poniedziałku do piątku.

Wcześniej podobny namiot Diagnostyki stanął w Warszawie przy urzędzie dzielnicy Ursynów. W trakcie pierwszego tygodnia obsłużył 400 klientów. Inne lokalizacje, w których działają takie punkty, mieszczą się w Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdyni.

źródło: "Metro Warszawa".

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Samanta 26.09.2020

    Z tego co wiem punkt nadal działa. Dodatkowo przeciez na Urysnowie jakis czas temu Diagnostyka uruchomiła kolejny drive&go-thru. Zainteresowanie jest mega to i nastepne oddziały otwierają, by wszystkim dać możliwość przebadania sie

  • Gość 13.07.2020

    czy nadal można tam(ARKADIA) wykonać test?

  • Czesław 30.06.2020

    (komentarz niezgodny z regulaminem forum)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.