24.01.2017/09:16

Walmart buduje największą prywatną „chmurę” danych na świecie

Walmart, największy detalista świata, prowadzący ponad 20 tys. sklepów w 28 krajach, buduje największą prywatną „chmurę” danych o rozmiarach ponad 40 petabajtów (40 mln gigabajtów). System umożliwia przetwarzanie 2,5 petabajtów danych na godzinę - informuje Bernard Marr, forbes.com

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • AnnaC 31.01.2017

    Firmy nawet nie widzą o istnieniu takich rozwiązań więc jak mają z nich korzystać? Trzeba o nich po prostu więcej pisać.

  • Karol 25.01.2017

    Potęga danych.... Ciekawe kiedy polskie firmy, a w szczególności sektor handlu hurtowego i detalicznego dojrzeje do takich rozwiązań i zacznie korzystać z nowoczesnych rozwiązań już dostępnych na rynku

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.