23.03.2021/10:29

Whisky z dostawą do domu. Uber Eats rozwija ofertę alkoholową

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Nickt 02.10.2021

  Taryfiarze od wieków wożą alkohol i fajki klientom w ramach "zakupów na telefon". Jakoś nikt ich nie sprawdza i nie mówi, że działają nielegalnie. A na pewno bywa i tak, że jeżdżą na imprezy gdzie znajdują się małolaty. To ja nie rozumiem dlaczego tym się nikt nie zajmie, a problem jest w firmach kurierskich, które przecież widzą komu wydają zamówienie i oczywiste, że nie dostarczą nieletniemu alkoholu. Nie rozumiem dlaczego nie mogę sobie grzecznie zamówić butelki piwa czy wina wraz z zakupami. Absurd. Zapewniam, że 18 lat skończyłem.

 • Mikey 25.03.2021

  @ddddd torllujesz? Sprzedaż jest dokonywana w punkcie fizycznym, z koncesją, kurier (pełnoletni) jest tylko pośrednikiem, który dostarcza, tak samo jak Twój pełnoletni kolega, więc akurat tu nawet nie ma wątpliwości co do legalności...

 • ddddd 23.03.2021

  No to ktoś to niech sprawdzi - sprzedaż może być dokonywana w punkcie z koncesją - takie rozwiązanie jest nielegalne.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także