27.05.2020/14:12

Wiemy, gdzie ruszy drugi sklep Carrefour Bio w Polsce

Drugi sklep Carrefour Bio w naszym kraju będzie zlokalizowany na warszawskim Bemowie, przy ul. Pełczyńskiego 5, w pobliżu skrzyżowania z ul. Powstańców Śląskich i niedaleko pasażu należącego do sieci Tesco - podaje "Tu Stolica".

Przypomnijmy, że pierwsza placówka Carrefour Bio w Polsce również mieści się w stolicy, a uruchomiona została na jesieni 2019 r.

Nowy Carrefour Bio udostępni klientom większość rozwiązań już sprawdzonych przy ul. Marszałkowskiej 87 w Warszawie,  np. sprzedaż produktów sypkich na wagę w duchu less waste. Powiększeniu ulegnie natomiast powierzchnia sprzedaży, dzięki czemu sklep będzie mógł zaoferować jeszcze więcej produktów świeżych, takich jak owoce i warzywa, które stanowią najpopularniejszy asortyment w sklepie Carrefour Bio.

W ofercie sklepu, który ruszy na Bemowie, znajdą się również produkty marki własnej Carrefour Bio, a także artykuły niespożywcze, np. certyfikowane kosmetyki i ekodetergenty. Dzięki temu nowy sklep ma być, jak zapewnia sieć, "miejscem przyjaznym dla rodzin, które przeważają wśród okolicznych mieszkańców".

Polecamy również:
Pierwszy Carrefour Bio w Warszawie już działa [GALERIA]
Rusza pierwszy Carrefour Bio w Polsce. To 900. sklep sieci Carrefour w naszym kraju

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.