16.05.2019/15:02

Wiosenna ofensywa promocyjna Danonków. Loteria i wspólna akcja z siecią Biedronka

Firma Danone rusza z wiosennymi promocjami. W ramach Loterii Danonków uczestnicy mogą wygrać akcesoria do aktywności na świeżym powietrzu. Kampanię uzupełnia promocja współorganizowana z siecią Biedronka.

Producent nabiału zorganizował Loterię Danonków, w której do wygrania jest ponad 5 tys. nagród, w tym akcesoria przydatne podczas zabaw na świeżym powietrzu – mini-hulajnogi, plecaki z kolcami, kaski i dzwonki rowerowe. Promocja potrwa do 26 maja.

Równolegle, we współpracy z siecią Biedronka, Danone organizuje akcję „Danonkowa Księga Przygód”, w ramach której w kolejnych tygodniach uczestnicy mogą zdobyć księgi z pomysłami na gry i zadania kreatywne dla dzieci. Zabawy pozwolą zdobyć dzieciakom odznaki małych bohaterów, artystów, sportowców itp. Każdy tydzień akcji będzie poświęcony innym aktywnościom, rozwijając dziecięcą ciekawość, sprawność fizyczną, kreatywność oraz empatię.

– Wiosenne akcje promocyjne, prowadzone przez Danonki, to szansa na pobudzenie dziecięcej ciekawości i doskonałe wsparcie dla rodziców, którzy dbają o aktywny rozwój swoich pociech. Wierzymy, że kampania spotka się z pozytywnym odbiorem naszych konsumentów – mówi kierownik marki Ewa Jakuć.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.