16.05.2022/11:15

Witold Baran, wiceprezes i szef działu handlowego Netto Polska gościem specjalnym kongresu Retail Trends 2022

Witold Baran, wiceprezes i dyrektor handlowy Netto Polska, weźmie udział w kongresie Retail Trends 2022. Wydarzenie organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl., odbędzie się 24 maja br. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Witold Baran to menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem i osiągnięciami w poprawianiu wyników organizacji w zakresie sprzedaży, zakupów, zarządzania łańcuchem dostaw oraz zarządzania zmianą. Funkcję dyrektora handlowego i wiceprezesa sieci Netto Polska sprawuje od blisko czterech lat (objął ją w listopadzie 2018 r.).

Wcześniej przez długi czas zawodowo związany był z Tesco Polska. Swoją przygodę z tą sieci rozpoczął w 1999 r. od stanowiska kierownika projektów. Następnie przechodził przez kolejne stopnie kariery w tej firmie, pełniąc m.in. funkcje menadżera ds. produktywności, menadżera ds. rozwoju asortymentu i planowania powierzchni sprzedaży, dyrektora zakupów czy dyrektora łańcucha dostaw. 

W 2010 r. objął stanowisko dyrektora regionu sklepów, potem dyrektora operacyjnego obszaru, stając się w 2016 r. dyrektorem zarządzającym formatu convenicence, odpowiedzialnym za prowadzenie przeszło 260 sklepów, zatrudniających 6 tys. pracowników. 

Witold Baran ukończył Politechnikę Rzeszowską oraz uzyskał tytuł MBA St.Gallen Business School & Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Podczas kongresu Retail Trends 2022 obecny wiceprezes i dyrektor handlowy Netto Polska weźmie udział w debacie zatytułowanej „El Jefe! Klient w centrum strategii firmy”. Wspomniana debata, podobnie jak cały kongres, ma prezentować najważniejsze i najciekawsze trendy kształtujące handel, przemysł i konsumenta, a przede wszystkim wskazać, jak będą ewoluowały wyzwania stojące przed sektorem FMCG.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Gospodarcze − wydawca magazynu "Wiadomości Handlowe" oraz portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl. 

Więcej informacji o kongresie (w tym program wydarzenia, listę gości oraz formularz zgłoszeniowy) znaleźć można na stronie: www.retailtrends.pl.

>> Kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem Retail Trends 2022 <<

>> ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES <<

 

Lista partnerów kongresu Retail Trends 2022 (mat. własne)

 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Dariusz von Broda 25.05.2022

    No to czerpiemy wiedze czerpakami !

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także