19.03.2020/08:31

Witold Orłowski: Ulgi podatkowe potrzebne natychmiast

- Ulgi i odroczenia w płaceniu podatków i ZUS, i to działające natychmiast, a nie w perspektywie trzech miesięcy, to coś, na co dziś czekają wszyscy przedsiębiorcy – powiedział Witold Orłowski, profesor Uczelni Vistula oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Czarek 19.03.2020

    Panie Witoldzie,
    Proszę sobie odpuścić takie apele. Jeśli nasz premier jako prezes banku WBK sprzedawał kredyty frankowe z niedozwolonymi klauzulami to ciężko oczekiwać że teraz zrobi coś co uczciwe pomoże. Działania będą tylko pod publikę, zanim wejdą w życie za dwa miesiące to ludzie wpadną w spiralę długów, paradoksalnie jego dawni koledzy z banków i firm ala Provident na tym skorzystają bo przybędzie ludzi zadłużonych

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.