06.03.2020/16:25

Właściciel Lidla i Kauflandu rozwija nowy biznes

Należąca do Grupy Schwarz firma PreZero International złożyła w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie spółki Komart, która zajmuje się świadczeniem usług odbioru odpadów komunalnych oraz ich zarządzaniem.

Należąca do Grupy Schwarz firma PreZero International chce przejąć kontrolę nad przedsiębiorstwem Komart, która zajmuje się świadczeniem usług odbioru odpadów komunalnych oraz ich gospodarką. Posiada również własną instalację komunalną w Knurowie

PreZero należy do międzynarodowej Grupy Schwarz. Grupa Schwarz poprzez sieci Lidl i Kaufland prowadzi działalność głównie w sektorze handlu detalicznego artykułami spożywczymi i przemysłowymi w ponad 30 krajach, a ponadto m. in. w zakresie zbiórki, handlu i wprowadzania do obrotu surowców wtórnych (marka PreZero). W Polsce Grupa Schwarz działa poprzez własne sieci Kaufland, Lidl i PreZero.

Jak podaje UOKiK, firma Komart jest aktywna na terenie Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • TBrong 09.03.2020

    jaki towar takie uslugi

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.