26.10.2020/08:33

Właściciel Moliera 2 wystawiony na sprzedaż

Jak podaje "Rzeczpospolita", firma IT Fashion Polska Group & Partners, do której należą sklepy stacjonarne i internetowy Moliera 2, szuka nabywcy. Doradcą sprzedającego została firma EY.

Oferty rozmów o transakcji kupna-sprzedaży miały zostać wysłane do potencjalnych chętnych na przejęcie, informuje "Rzeczpospolita". W cytowanym przez gazetę stanowisku spółki pojawiła się natomiast informacja, że wciąż rozważane są "różne scenariusze dalszego, silnego rozwoju" i na dzień dzisiejszy nie została podjęta decyzja o sprzedaży spółki.

Moliera 2 jest jednym z liderów polskiego rynku luksusowego. Właściciel firmy jest dystrybutorem takich marek, jak Burberry, Christian Loubouin czy Moncler.

Moliera 2 posiada sześć stacjonarnych butików, w tym dwa w stolicy, a także platformę internetową, która - według nieoficjalnych informacji "Rzeczpospolitej" - w ubiegłym roku wygenerowała ponad 3 mln zł zysku netto.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także