18.10.2018/11:27

Adam Chełchowski, prezes TFI Capital Partners: Nie mamy już w Piotrze i Pawle do czynienia z konfliktem interesów [WYWIAD]

- Nie znamy całej historii Piotra i Pawła. Nie wiemy, co, kto i jak robił 5 czy 10 lat temu. Widzimy jednak stan obecny - mówi w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl  Adam Chełchowski, prezes TFI Capital Partners, zarządcy funduszy posiadających 100 proc. udziałów w Piotrze i Pawle. Wśród głównych problemów, które przyczyniły się do problemów sieci, wymienia m.in. otwieranie nierentownych placówek czy specyficzny model działania firmy związany z biznesem franczyzowym.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • kupiec 24.10.2018

  Szanowny Panie, biznes gdyby był prowadzony uczciwie do dziś setki firm nie czekały by na pieniądze za dostarczony towar za który same musiały zapłacić.

 • Dyr.Finansowy 19.10.2018

  Panie Adamie ma Pan racje Spółka Piotr i Paweł Detal to tez spółka Franczyzowa są jeszcze takie jak wspomniana MM Market czy kilka innych których właścicielem jest Grupa PIP a tej jest Pana Fundusz to one zalegają najwiecej i są dłużnikami dla Dostawców Obecnie wyniki mają na mocnym minusie ale już dostawcy nie bedą ich sponsorem -woda się przelała , teraz towar tylko za gotóweczkę kredyt kupiecki THE END a to oznacza ze w kieszeni mega dziura.

 • Trw 18.10.2018

  Ale tam ładne machloji robili!!!!

 • PrawdaBoli 18.10.2018

  A nie będę pisał prawdy bo komentarze mówiące prawdę zostają przez redakcję USUNIĘTE ! Ot i wolność słowa.

 • Kolo 18.10.2018

  A co z firmą bać pol, bo tam też nie jest wesolo

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.