04.06.2020/15:56

Właściciel Żabki inwestuje w platformę e-commerce

CVC Capital Partners Fund VII zainwestuje w Skroutz - wiodącą grecką platformę handlu elektronicznego, która łączy 6 milionów kupujących online z ponad 4500 kupcami.

Skroutz, założona w 2005 r. z siedzibą w Atenach, jest czwartą najczęściej odwiedzaną witryną w Grecji po Google, Facebook i YouTube, łącząc około 6 milionów klientów internetowych z ponad 4500 kupcami, oferując ponad 10 milionów produktów. Transakcja podlega zwyczajowym zatwierdzeniom regulacyjnym. Warunki transakcji nie są ujawniane.

Sieć private equity CVC składa się z 23 biur na całym świecie, co czyni ją jedną z najbardziej zróżnicowanych geograficznie i najdłużej działających sieci wśród inwestorów private equity.

CVC inwestuje w firmy w całej Europie, obu Amerykach i Azji, posiadające konkurencyjne pozycje kierownicze i współpracuje ze swoimi zespołami zarządzającymi, aby stworzyć trwałą długoterminową wartość.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.