15.03.2019/08:23

Właściciele Echo Investment myślą o wyjściu z inwestycji

Spółki Lisala i Echo Partners, właściciele polskiej firmy deweloperskiej Echo Investment, poinformowały o "rozpoczęciu przeglądu potencjalnych opcji strategicznych". Może to oznaczać sprzedaż udziałów w spółce.

- W ramach procesu, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa, nie wyklucza się przekazania wybranym podmiotom dodatkowych informacji na temat Spółki i jej grupy kapitałowej - piszą w komunikacie firmy.

Jak dodają, przegląd opcji strategicznych może skutkować podjęciem i przeprowadzeniem różnego rodzaju działań i transakcji, w tym o charakterze korporacyjnym. - Niemniej, może on również zakończyć się decyzją o niepodejmowaniu żadnych działań lub niedokonywaniu żadnych transakcji - zaznaczają.

Echo Investment jest deweloperem m.in. Galerii Młociny w Warszawie. Firma zrealizowała kilkadziesiąt inwestycji handlowych w całej Polsce, w tym niedawno uruchomiła Galerię Libero w Katowicach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.