22.06.2022/11:00

[WEBINAR] Współpraca franczyzowej sieci sklepów z obcokrajowcami. To już jutro, zapisz się!

Od czego zacząć własny biznes w Polsce, jakie możliwości daje działanie w ramach sieci franczyzowej osobom, które postanowiły prowadzić działalność gospodarczą w naszym kraju oraz jakie są prawa i obowiązki franczyzobiorcy – na te i inne pytania odpowiedzą uczestnicy spotkania, które odbędzie 23 czerwca o godzinie 10:30 w formule online. Zapraszamy do kolejnej odsłony WH Fokus! 

Własny biznes w Polsce - współpraca franczyzowej sieci sklepów z obcokrajowcami, to kolejny webinar z cyklu WH Fokus Wydawnictwa Gospodarczego. 

W spotkaniu weźmie udział Damian Rybak, Dyrektor Rozwoju i Wsparcia Franczyzobiorców sieci Żabka oraz franczyzobiorca z Ukrainy prowadzący sklep w Warszawie. 

Prelegenci opowiedzą o praktycznych aspektach prowadzenia własnego sklepu w ramach sieci franczyzowej, podzielą się swoim doświadczeniem i odpowiedzą na pytania, które najczęściej zadają kandydaci na franczyzobiorców.

Podczas spotkania porozmawiamy także na temat tego, czym jest franczyza w świetle prawa:

  • Co zawiera oferta franczyzowa;
  • Co oznacza działalność we franczyzie;
  • Jakie są korzyści wynikające z tego modelu biznesowego;
  • Jakie są prawa i obowiązki franczyzobiorcy i franczyzodawcy. 

 

>>>Kliknij, aby zapisać się na WEBINAR<<<

Jednym z kluczowych tematów będzie też biznes w handlu dla początkujących, czyli pierwsze kroki w biznesie:

  • Jak zostać przedsiębiorcą współpracującym z siecią Żabka;
  • Jakie są wymogi dla przedsiębiorców pochodzących spoza Polski, jeśli chodzi o rozpoczęcie biznesu w naszym kraju i współpracę z siecią Żabka;
  • Kiedy sklep zaczyna zarabiać i przynosić stały dochód;
  • Jak skompletować kadrę pracowniczą i zoptymalizować koszty zatrudnienia personelu.

 

Kolejną istotną kwestią jest też to jak liczną grupę stanowią franczyzobiorcy – obcokrajowcy w sieci, spojrzymy jak duże zainteresowanie jest ze strony potencjalnych kandydatów do współpracy, skąd pochodzą i dlaczego są zainteresowani podjęciem działalności w branży handlu detalicznego.

Goście programu odpowiadzą też na żywo na Wasze pytania.

DATA: 23 czerwca (czwartek), start 10:30 

Nie czekaj na ostatni moment, zapisz się już dziś!

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także