08.10.2019/12:13

Włodzimierz Wlaźlak członkiem zarządu Lidl Polska. Będzie odpowiadał za sprzedaż

Do zarządu firmy Lidl Polska został powołany Włodzimierz Wlaźlak, który wraz z Maciejem Tylkowskim oraz Januszem Włodarczykiem kierować będzie strukturami pionów sprzedaży niemieckiej sieci w Polsce.

Maksymilian Braniecki, prezes zarządu Lidl Polska podkreśla, że prowadzona przez niego firma zatrudnia w Polsce blisko 20 tysięcy pracowników.

- Dla nich wszystkich tworzymy taką politykę personalną, która czyni z naszej sieci lidera wśród pracodawców branży handlowej. Jestem dumny z tego, iż w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce awansowaliśmy kolejnego kolegę do zarządu Lidl Polska – jest to nasz wieloletni współpracownik Włodzimierz Wlaźlak. Włodek razem z Maciejem Tylkowskim oraz Januszem Włodarczykiem kierować będzie strukturami pionów sprzedaży w Polsce –  wskazuje Maksymilian Braniecki.

Lidl Polska podkreśla, że aż 55 proc. awansów w firmie są to awanse wewnętrzne.

Włodzimierz Wlaźlak. Od 17 lat związany z Lidl Polska. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu regionalną spółką sprzedaży. W ubiegłym roku czasowo zastępował członka zarządu spółki narodowej Lidl Niemcy.

Wlaźlak jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz Justus-Liebig-Universität w Gießen. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci.

Obecnie w 32 krajach sieć Lidl zarządza liczbą około 10500 sklepów a w Polsce operator ma ich już ponad 680.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.