22.06.2020/14:05

Wolfgang Hennen, członek zarządu Lidl Polska: Pandemia wyzwaniem dla handlu i pracowników

- Epidemia COVID-19 osiągnęła zasięg globalny. Całe społeczeństwa i gospodarki, również handel, stanęły przed ogromnym wyzwaniem dostosowania się do nowej rzeczywistości. Obecna sytuacja wskazała jak ogromną rolę w życiu społecznym pełnią sieci handlowe. Sklepy takie jak Lidl, są teraz potrzebne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, a pracownicy handlu, to jedna z najbardziej niezbędnych, wcześniej często niedocenianych, grup zawodowych – komentuje Wolfgang Hennen, członek zarządu Lidl Polska, specjalista ds. finansowych i HR. I dodaje, że w Lidl Polska (…) każdy pracownik jest dla nas ważny, gdyż dzięki wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu każdego z nas odpowiadamy na potrzeby naszych klientów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • hans 22.06.2020

    Dlaczego słuchami Niemców co mamy robić ?

  • Pracownik 22.06.2020

    Pracownik jest dla nas najważniejszy, uhm na pewno... Obroty są najważniejsze, wydajność, statystyki, tabelki, słupki itd, itp. PR i marketing jest najważniejszy. Tylko kto w to jeszcze wierzy?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.