22.06.2020/14:05

Wolfgang Hennen, członek zarządu Lidl Polska: Pandemia wyzwaniem dla handlu i pracowników

- Epidemia COVID-19 osiągnęła zasięg globalny. Całe społeczeństwa i gospodarki, również handel, stanęły przed ogromnym wyzwaniem dostosowania się do nowej rzeczywistości. Obecna sytuacja wskazała jak ogromną rolę w życiu społecznym pełnią sieci handlowe. Sklepy takie jak Lidl, są teraz potrzebne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, a pracownicy handlu, to jedna z najbardziej niezbędnych, wcześniej często niedocenianych, grup zawodowych – komentuje Wolfgang Hennen, członek zarządu Lidl Polska, specjalista ds. finansowych i HR. I dodaje, że w Lidl Polska (…) każdy pracownik jest dla nas ważny, gdyż dzięki wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu każdego z nas odpowiadamy na potrzeby naszych klientów.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
 • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
 • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • hans 22.06.2020

  Dlaczego słuchami Niemców co mamy robić ?

 • Pracownik 22.06.2020

  Pracownik jest dla nas najważniejszy, uhm na pewno... Obroty są najważniejsze, wydajność, statystyki, tabelki, słupki itd, itp. PR i marketing jest najważniejszy. Tylko kto w to jeszcze wierzy?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.