14.10.2020/09:04

Wolt rozpoczyna działalność w Poznaniu. Jest już obecny w siedmiu polskich miastach

Poznań został siódmym miastem w Polsce, w którym obecna jest firma Wolt i jej kurierzy, dostarczający dania z restauracji lub żywność ze sklepów.

Poznaniacy mogą już za pomocą strony lub aplikacji Wolt zamawiać posiłki z wybranych restauracji. 35 minut to średni czas, jaki może dzielić klienta od ostatniego kliknięcia do odbioru jedzenia. Obecnie dowozy realizowane są na obszarze Starego Miasta, Jeżyc, Św. Łazarza. Wkrótce kurierów Wolt będą mogli się spodziewać również mieszkańcy - Sołaczu, Starego Grunwaldu, Ogrodów, a następnie osiedla Rataje. Obszar dowozu będzie systematycznie powiększany. Dokładny zasięg dostaw można sprawdzić w aplikacji lub na stronie firmy.

- Uruchomienie dostaw w Poznaniu od początku było ważnym celem w naszej strategii rozwoju w Polsce - mówi Karol Siarka, Jr. Operations Manager w Wolt Polska. - Zasięg dostaw będziemy rozwijali stopniowo - najpierw w obszarze obejmującym najlepsze restauracje w centrum i jego okolicy. Jednak w niedługim czasie planujemy rozszerzyć zasięg dostaw o kolejne osiedla - dodaje.

Klienci korzystający z platformy Wolt mogą wybierać dania z m.in. kuchni azjatyckiej, włoskiej, orientalnej, polskiej, wegańskiej, a także burgery. Wśród lokali partnerskich znajdują się m.in. Krowarzywa, Mins Table, Święta Krowa, Weranda - Zielona Weranda, Weranda Caffe, Weranda Lunch, Frontiera, Goko, Para Bar czy Falla. Na platformie można znaleźć również różne oferty promocyjne z wybranych restauracji, które zmieniają się regularnie (tzw. Wolt Specials). Wszyscy użytkownicy, którzy w ciągu pierwszych tygodni działania aplikacji w Poznaniu, zarejestrują się w niej, będą mogli korzystać z darmowych dostaw.

W Polsce Wolt rozwozi dania w 7 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać również na ulicach ponad 100 miast w 23 krajach w Europie i Azji. Dostawy Wolt realizowane są za pomocą rowerów, skuterów i samochodów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także