17.10.2013/08:32

Współpraca dystrybucyjna Hoop Polska i Tata Global Beverages

Hoop Polska, jeden z największych producentów napojów bezalkoholowych w Polsce, oraz polski oddział drugiego największego na świecie koncernu sprzedającego herbaty – Tata Global Beverages Polska, poinformowały o nawiązaniu współpracy zakresie dystrybucji w handlu tradycyjnym.

Od 21 października br. siły sprzedaży Hoop Polska będą się zajmowały aktywną sprzedażą herbat Tetley i Vitax, marek z portfolio Tata Global Beverages (TGB), w tych punktach handlu detalicznego, do których docierają obecnie, a do których nie dociera TGB. Siły sprzedaży TGB będą funkcjonowały tak jak dotychczas, bez żadnych zmian w strukturze. To przykład wykorzystania możliwości synergii na poziomie portfolio produktowego i istniejących w obu firmach struktur sprzedaży, w sposób jak najbardziej korzystny dla obu organizacji. Decyzja o współpracy została podjęta z uwzględnieniem odwrotnej sezonowości kategorii produktowych oferowanych przez obie firmy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.