05.06.2017/12:29

Market Roku 2017, Drogeria Roku 2017, jubileusz 15-lecia Wydawnictwa Gospodarczego - fotogaleria

Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca branżowych miesięczników „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne” oraz właściciel portalu wiadomoscihandlowe.pl, świętuje jubileusz 15-lecia istnienia. Wyjątkowy jubileusz uświetnił Galę towarzyszącą rozstrzygnięciu plebiscytów „Market Roku” i „Drogeria Roku”, która odbyła się 23 maja br. w Double Tree by Hilton w Warszawie.

W wieczornej uroczystości wzięło udział 300 gości, wśród nich prezesów i członków zarządu, dyrektorów handlowych, marketingu i sprzedaży oraz kupców z sektora FMCG. Wielu z nich wzięło udział w poprzedzającym Galę Kongresie Rynku FMCG, na który składał się cykl debat i prelekcji. Wydarzeniu towarzyszyły targi wystawców.

- Organizowanie tak wspaniałych kongresów jak dzisiejszy, wydawanie najlepszych pism na rynku jak Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”, czy też dostarczanie najważniejszych informacji z pierwszej ręki za pośrednictwem portali, wyróżnianie najlepszych nowości rynkowych tak cennymi nagrodami jak Perła Rynku FMCG, perła Rynku Kosmetycznego, Najlepszy Produkt, Ulubiona Marka – to wszystko nie byłoby możliwe bez Państwa – wymagających, potrafiących docenić jakość odbiorców, ale również bez wspaniałego zespołu, który tworzy nasza firmę. To najlepsi ludzie na rynku, dla których praca jest pasją. Dziękujemy Państwu, że jesteście z nami, a naszym koleżankom i kolegom za niezwykłe zaangażowanie i profesjonalizm – mówiła podczas wieczornej uroczystości Iwona Szwan, Prezes Zarządu Wydawnictwa Gospodarczego.

Wydawnictwo Gospodarcze jest ekspertem komunikacji B2B, działającą w strukturach międzynarodowych. Założona w 2002 roku przez polskich przedsiębiorców firma jest dziś członkiem grupy wydawniczej LPV GmbH, wchodzącej w skład firmy Landwirtschaftsverlag GmbH.

– Od 15 lat zajmujemy się dostarczaniem praktycznych i aktualnych informacji gospodarczych za pomocą wydawanych czasopism biznesowych oraz konferencji w obrębie branży spożywczej i kosmetycznej. Oba nasze ogólnopolskie tytuły – „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne” – zajmują wiodącą pozycję w swoich segmentach, a organizowane przez nasze Wydawnictwo spotkania biznesowe są miejscem nawiązywania i podtrzymywania wielu cennych relacji. Profesjonaliści cenią nas za wiarygodność, rzetelność oraz wysoki poziom merytoryczny czasopism i konferencji – podkreśla Grzegorz Szafraniec, Wiceprezes Zarządu Wydawnictwa Gospodarczego i Redaktor Naczelny „Wiadomości Handlowych”.

Od 12 lat Wydawnictwo Gospodarcze jest organizatorem badań rynkowych, które wskazują detalistom i konsumentom najlepsze nowości rynku spożywczego i kosmetycznego. Chodzi o tak znane i renomowane projekty, jak: „Perły Rynku FMCG”, „Perły Rynku Kosmetycznego”, „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” oraz „Ulubiona Marka – Wybór Konsumentów”. Do Wydawnictwa Gospodarczego należy branżowy portal wiadomoscihandlowe.pl, cenione przez przedstawicieli sektora FMCG źródło sprawdzonych, unikatowych informacji.

Uwaga!
Oprócz fotorelacji z wręczenia nagród Market Roku 2017 i Drogeria Roku 2017, polecamy także galerię zdjęć z części merytorycznej i wystawienniczej 10. Kongresu Rynku FMCG 2017. Dostępna jest ona pod tym linkiem.