17.08.2016/12:46

Wynajem zamiast leasingu?

Wynajem długoterminowy samochodów zyskuje na popularności. Ta forma odpłatnego korzystania z aut jest alternatywą dla leasingu. Zaczynają z niej korzystać również firmy z branży FMCG.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Mirek 25.10.2016

    Wynajem długoterminowy to opcja lepsza aniżeli leasing czy auto na kredyt. Podpisujemy umowę na określony czas, wybieramy samochód jaki chcemy albo na jaki nas stać, wykupujemy dodatkowe opcje, jak serwisowanie, koszty eksploatacyjne, wymiana opon etc. i cieszymy się nowym samochodem. Firma Leasetake posiada bogatą ofertę samochodów różnych marek, a ceny wynajmu rozpoczynają się już od 315zł na miesiąc.

  • Radek 05.10.2016

    Teraz już nie tylko firmy korzystają z takiego wynajmu, ale również osoby prywatne. Jeśli ktoś ma zawód, który nie pozwala mu cały rok korzystać z samochodu, to wynajem jest najbardziej opłacalną opcją. Zwłaszcza, że niektóre podmioty oferują brak opłat wstępnej, jedynie zwrotna kaucja, serwis, ubezpieczanie czy opony. Na razie widziałem jedną kancelarię, która dla swoich klientów stworzyła taką opcję. Easy Ocean. http://www.easyocean.pl/samochody.html

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.