09.09.2020/10:07

Rosyjska grupa X5 Retail podbije obwód kaliningradzki. Detalista stawia na lokalnych producentów i rozwój sieci

X5 Retail Group, wiodący detalista rozwijający wieloformatowe sieci sklepów w Rosji - Pyaterochka, Perekrestok i Karusel, zawarł porozumienie o współpracy z władzami obwodu kaliningradzkiego. W planach ścisła współpracy z lokalnymi producentami żywności i rozwój sieci sklepów. Do końca roku w regionie ma działać 20 sklepów Pyaterochka dając około 400 miejsc pracy.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • zawer 28.02.2022

    Tak szczerze mówiąc to zastanawiam się nad jednym: Nowe sklepy z jakimiś cudami zbliżonymi do luksusu, a tymczasem rodacy na Ukrainie w Waszych mundurach muszą okradać tamtejsze sklepy bo nie mają chyba co jeść na froncie.
    Zresztą... może tak byście wysłali trochę towaru ukraińskim dzieciom bo chodzą głodne z Waszego powodu.
    Mam nadzieję, że zostanie wkrótce zmknięta granica i zniknie potrzeba posługiwania się przez Was językiem polskim. Jeśli handlujecie żywnościa to musicie posiadać odpowiednie atesty Unii Europejskiej bo my nie jesteśmy zwierzętami i byle czego nie jemy. Nie mam tez pewności, czy produkty zywnościowe nie posiadają jakiegoś ,,dodatku ", który może zakończyć życie polskiego konsumenta.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także