17.10.2013/13:39

XVI Międzynarodowe Targi Biznes-Żywność-Medycyna Rzeszów 2013

Największa impreza targowa organizowana przez GK Specjał odbędzie się w dniach 12-13 listopada br. w hali na rzeszowskim Podpromiu.

Na 7000 mkw. powierzchni wystawienniczej pojawi się ponad 200 wystawców, którzy przygotowali specjalne promocje dla gości targów. Podczas pierwszego dnia rozlosowane zostaną cenne nagrody w ramach konkursu „Specjał Spełnia Marzenia” (warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wrzucenie kuponu dołączonego do zaproszenia targowego), w którym do wygrania są m.in. jazda Lamborghini Gallardo, trening bezpiecznej jazdy I stopnia na samochodzie marki Subaru, skok tandemowy ze spadochronem. Ponadto podczas imprezy zostaną przyznane Złote Medale XVI Międzynarodowych Targów Biznes-Żywność-Medycyna Rzeszów 2013. W Jury konkursu zasiądą: prezydent Miasta Rzeszowa, Wojewoda Podkarpacki i Marszałek Województwa Podkarpackiego, którzy ocenią produkty zgłoszone do konkursu przez producentów. Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe medale, certyfikaty oraz prawo do umieszczania logo konkursu na swoich produktach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.