30.08.2018/15:57

XXI Targi Biznes - Żywność- Medycyna - Auto Flota Rzeszów 2018. Kongres: Dokąd zmierza polski handel?

W dniach 7-8 listopada 2018 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbędzie się XXI edycja Targów Biznes - Żywność- Medycyna - Auto Flota Rzeszów 2018 r. Wydarzenie organizowane jest przez firmę Specjał oraz sieci franczyzowe Nasz Sklep, Livio oraz Rabat Detal.

Targi i kongres

Równocześnie z Targami odbędzie się współorganizowany przez czasopisma branżowe m. in. Wiadomości Handlowe, Handel, Poradnik Handlowca kongres „Dokąd zmierza polski handel?”. Moderatorami wydarzenia będą redaktorzy najlepszych gazet branżowych zajmujących się tematyką branży FMCG. Podczas kongresu wspólnie z liderami rynku chcemy poruszyć szereg tematów związanych z rynkiem FMCG w Polsce oraz trendami na rynku europejskim. Nie zabraknie także tematów związanych z konsumentem, jego potrzebami i oczekiwaniami, realizacją zakupów, technologiami, trendami konsumenckimi oraz obsługą. Zakres merytoryczny kongresu zostanie wsparty aktywnym udziałem ekspertów m.in.  z Nielsena, Mintela oraz LZ Retailytics. Dodatkowo odbędą się konferencje dla branży medycznej, nie zabraknie paneli finansowych, HoReCa oraz innych.

Złote medale dla najlepszych

Podczas tegorocznych Targów Biznes - Żywność- Medycyna - Auto Flota już po raz szósty Jury przyzna specjalne certyfikaty i „Złote Medale” dla produktów FMCG. Kapituła wybierze 30 produktów, które otrzymają pamiątkowe medale, certyfikaty oraz prawo używania znaku na produktach. Zawierając umowę targową każdy producent może zgłosić nieodpłatnie 2 produkty. Wystarczy wypełnić i przesłać formularz wraz ze zgłaszanymi produktami.

Nagrody od władz miasta i regionu oraz Złote Specjały

Dodatkowo przyznamy nagrody od Urzędu Marszałkowskiego, Wojewódzkiego oraz Urzędu Miasta Rzeszowa dla najlepszych uczestników targów, którzy zostaną wyłonieni z 240 firm biorących udział w wydarzeniu.

XXI Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota Rzeszów 2018 to największa na Podkarpaciu impreza wystawienniczo-handlowa. Wydarzenie odbywa się cyklicznie i co roku gromadzi setki producentów z Polski oraz z zagranicy. Inicjatywa przyciągnie nie tylko największych producentów i dystrybutorów artykułów spożywczych FMCG oraz HoRCa, ale także firmy ubezpieczeniowe, banki, firm działające w branży turystycznej, hotelarskiej, informatycznej, telekomunikacyjnej,  zajmujące się wyposażeniem i aranżacją wnętrz sklepów, hurtowni, biur, lokali gastronomicznych. Od kilku edycji wśród wystawców są również dealerzy samochodów dostawczych i osobowych. Obecność zagranicznych producentów nadaje wydarzeniu międzynarodowy charakter i przyciąga corocznie kilka tysięcy zwiedzających.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.